Facebook Hesap Silme


Arkadaşlar tekrar merhaba, daha önceki Facebook Hesabını Tamamen Kapatma başlıklı yazımızda hesabınızı nasıl kapatacağınızı anlatmıştık. Yine aynı amaca hizmet eden bu başlığımızda size Facebook Hesap Silme işlemini anlatacağız. Facebook’da olumsuz olaylar yaşadıysanız veya Facebook’u tamamen terk etmek istiyorsanız doğru başlıktasınız. Facebook hesap silme işlemine başlamadan önce bilmeniz gerekenler:


Geri izleme: Facebook Hesabını Tamamen Kapatma | Facebook Hesabı Kapatma


Geri izleme: Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır? | Facebook Hesabı Kapatma


Şifremi unuttum sayfasından sizin için en uygun yöntemi kullanarak kendinize yeni bir şifre oluşturun. Ardından da bu başlıktaki adımları uygulayarak hesabınızı kalıcı olarak kapatın.


birde fazla hesabım var,çünkü kötü ve alt niyetli insanlar hesaplarımı ele geçirdiler. 14.01.2013 te resimli hesabımı ancak kurtarabildim. 15.01.2013 te saat20.00 de o hesabıma giriş yapacağım, siz değerli facebook hesap ile ilgili departmanın talimatı ile hareket ediyorum.,diğer dört adet hesabımı da kurtarabilirsem kapatacağım. bilgilerinize arz eder saygılarımı sunarım…


birde fazla hesabım var,çünkü kötü ve alt niyetli insanlar hesaplarımı ele geçirdiler. 14.01.2013 te resimli hesabımı ancak kurtarabildim. 15.01.2013 te saat20.00 de o hesabıma giriş yapacağım, siz değerli facebook hesap ile ilgili departmanın talimatı ile hareket ediyorum.,diğer dört adet hesabımı da kurtarabilirsem kapatacağım. bilgilerinize arz eder saygılarımı sunarım?


Facebook hayran sayfasını mı açamıyorsunuz? Öyle ise yönetici yaptığınız biri sizi yöneticilikten çıkarmış ve engellemiş olabilir.


Hiç bir işlem yapamıyorsanız, büyük ihtimalle kullandığınız internet tarayıcısında sorun var. Sorunsuz gezinti için Google Chrome kullabilirsiniz.


Ben kapatıcam ama ya bu program kötü niyetliyse. Yani burada kapatalım derken kötü kişilerin eline geçerse. :(


Canım, senin gibi silme/kapatma işini yapamayanlar için tek tek ve sade bir şekilde anlatmışlar. Yukarıdaki adımları takip etmen yeterli. Yukarıdaki adımları takip etmeden önce yeni sekmede Facebook hesabının açık olmasına dikkat et. Umarım silmeyi başarabilirsin.


Hesabı bu başlığı yazanlar değil, siz kapatıyorsunuz. Yukarıda anlatılanları adım adım uyguladığınızda hesabınızı kolaylıkla kapatabilirsiniz.


Bu Facebook sitesi kumar oynatmak mı için kuruldu? Yoksa üç beş tane yolsuzun elinde de milleti mi dolandırıyorlar? Kim kumar oynatıyorsa kızından, oğlundan, karısından, canından bulur da sürünür inşallah. Hangi şerefsiz Türk aile yapısını bozmaya çalışıyorsa Allah’ından bulsun! Kumar oynatanlara, parayla çanak okey ve diğerlerini oynatana sözüm; “Karılarını oynatsalar daha çok kazanırlar.”


2 tane hesap kurdum. Şifreleri aynı, e-postaları da aynı. Giriş yaptığımda en son açtığım hesap açılıyor :( O yüzden silmek zorunda kaldım :I Yardımlarınız için teşekkür ederim :)


Benim iki tane Facebook hesabım var fakat ilk açtığım hesabın şifrelerini unuttuğum için ilk hesabımı kullanamıyorum. Bu yüzden 2. hesabımı kullanıyorum ilkini de silemiyorum.


Yazık, acıdım bak şimdi :)


Facebook hesabıma giriş yaptığımda, “Hesabınız geçici olarak kilitlendi.” uyarısını alıyorum. Buna neyin neden olduğunu ve ne kadar sürebileceğini bilen birileri var mı?


O zaman hesabınızı dondurmanız gerekiyor Süleyman Bey. Hesabınızı nasıl donduracağınızı öğrenmek için BURAYA tıklayın.


Büyük ihtimalle Android işletim sistemli bir akıllı telefon kullanıyorsunuz. Biz ona göre tarif edelim. Facebook hesabınız açıkken telefonunuzun menü tuşuna basın (Ana menüyü açan tuş değil.) ve “Çıkış” yazan butona tıklayın. Butonu bulamıyorsanız Ayarlar > Uygulamalar > İndirilenler yolunu izleyin ve Facebook uygulamasını seçin. Açılan sayfadan verileri ve önbelleği temizleyin. Sorununuz kesin çözülecektir.


Hesabınızı tamamen sildikten sonra belirli bir süre (Silme facebook reklamları işleminin sonunda bu süreyi görmüşsünüzdür.) hesabınız silinmez. Bu süre şifresi kırılan hesapları korumak için koyulmuştur. Bu süre zarfında hesabınıza giriş yapılmazsa hesabınızı sonsuza dek geri dönüşümsüz silmiş olursunuz. Giriş yapılırsa hesabınız silinmez. Hesabınızın silinmesini garantilemek için önce şifrenizi değiştirin sonra silme işlemini başlatın.


Hayır, kastettiğim şey başka biri, tanımadığım biri, benim hesabıma tekrar girebilir mi? Ben bu hesabı sildikten sonra tekrar girebilir mi? Şu an hesabım tamamen silindi. Ama başka biri kullanır mı diye merak ediyorum. Cevaplarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.


Hesabınızı sildiyseniz başka biri hesabınıza kesinlikle giremez. Silme işleminden sonra hesabınız yok olur. Var olmayan bir hesaba girmek, o hesabı ele geçirmek imkansızdır. Hesabınızın silinme işlemi tamamlanmışsa içiniz rahat olsun.


Hesabınıza giriş yaptığınız anda hesabınız açılır ve kullanabilirsiniz. Yani dondurduktan sonra bir süre bekleme gibi bir olay yok. Hesabınıza ne zaman giriş yaparsanız o zaman açılır.


Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın. Ardından bu yorumu yazdığınız yazının en sonundaki “Facebook hesabınızı silmek için ise önce BURAYA tıklayın sonra da açılan onay kutusundan ?Hesabımı Sil? butonuna tıklayın.” bu cümleyi bulun. Bu cümledeki BURAYA bağlantısına tıklayın ve silme işlemini onaylayın. Bu kadar, zor bir şey değil.


Facebook hesabımı silmeden önce arşivlemek istedim. Kopya almak için bastım ve beklemede yazıyor. Acaba uzun sürüyor mu? Bir kaç saat veya gün falan?


Merhaba ben kısa bir süre önce hesabımı tamamen kapattım tekrar açılamayacağını çeşitli yorumlardan okudum fakat aynı hesabımı eski içerik ve kişilerle tekrar açmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.


Evet doğru bazen, moral bozukluğundan bazen de sinirlenip kızgınlığımdan kötü ibarelerde kullanmış olabilirim. Bu nedenle de kapanması en uygunudur.


Yaklaşık bir haftadır Facebook hesabıma giremiyorum. Giriş için kod istiyor fakat telefonuma kosa mesajla kod gelmiyor. Tanınan cihazı kaydetmedim, bundan kaynaklanıyor sanırım. Facebook hesabıma tekrar nasıl girebilirim? Bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Saygılarımla…


Gürkan Bey, sistem yoğunluğundan dolayı giriş kodları SMS’le geç gelebilmekte veya hiç gelmemektedir. Endişelenmenize gerek yok. Giriş kodunu SMS ile isteyin, kod gelmezse arayarak iletilmesini isteyin. Söz konusu bağlantıyı kodu girmeniz gereken sayfada göreceksiniz. Bu bağlantıya tıklayın ve bekleyin. Giriş kodunuz telefonunuza sesli olarak iletilecektir. Ufak bir tavsiye daha verelim. Bahsettiğimiz işlemi yapmadan önce not almak için hazır olun. Çünkü telefonla iletilen kod tekrarlanmıyor ve biraz hızlı iletiliyor. Umarım en kısa zamanda hesabınıza başarıyla giriş yaparsınız.


:) 4 tane hesap açacak kadar vakti nasıl buluyorsunuz yahu


Selma Hanım yorum yaptığınız konunun en altındaki bağlantıya tıklayın ve silme işlemini onaylayın. Bu arada profil bağlantınızı kontrol ettim, herhalde hesabınızı silmeyi başarmışsınız.


Benim bir Facebook hesabım vardı, yedek hesap açayım dedim. Aynı Hotmail hesabı üzerine açtım ama bu sefer gerçek hesabımı açamıyorum. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin. Birde yönettiğim bir sayfa vardı :(


Merhaba benim bu ikinci Facebook hesabım. Önceki Facebook hesabım çalındı. E-posta adresimi de unuttum. Eski Facebook hesabımı kapatmak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?


22.04.2013 tarihinde benim Facebook hesabımı çalmışlar ve benim adımı kullanarak milleti dolandırıyorlar. Lütfen sizden yardım istiyorum. Facebook hesabımı geri kurtarmak da istiyorum.


Selamın Aleyküm arkadaşlar. Facebook hesabınız çalındıysa emniyete başvurun. Hem çalan facebook reklam bulunsun hem de kötü bir şey yapmışsa mes’ul olmayın. Aksi taktirde Facebook hesabınızdan art niyetli insanlar yasal olmayan şeyler yapar ve sizin üzerinize atarlar. Sonuç olarak hesabı çalınan arkadaşlar gidin ve emniyete şikayette bulunun. Sonra çalanı bulmalarını bekleyin. Emin olun bulunur, iyi günler.


Ben hesabımı sildim 14 gün içinde hiç açmazsam tamamen silinecekmiş ama benim adıma Facebook hesabı açmışlar. Ben onuda kapatmak istiyorum ne yapabilirim?


Söz konusu profili kanıtlarınızla birlikte taklit hesap olarak şikayet ederseniz ivedi bir şekilde adınıza açılan profil kapatılacaktır.


Şifremi unuttum sayfasına girin ve size en uygun yöntemi seçerek kendinize yeni bir şifre oluşturmayı deneyin. Sonuç alamazsanız hesabınızı ele geçirenler hakkında suç duyurusunda bulunabilirsiniz.


Arkadaşlar beni tanırsınız, “Adını Feriha Koydum” dizisinde oynayan Feriha karakterini canlandıran Hazal Kaya. Bence de Facebook hesabınızı kapatın. Benimde Facebook hesabım var ama iyi taraflarından kullanıyorum. Başkalarıyla arkadaş değilim, lütfen kapatın.


Zeynep Hanım güvenliğinizi tehdit eden her hangi bir şey varsa konuyla ilgili emniyet güçlerini bilgilendirmeniz veya suç duyurusunda bulunmanız iyi olur.


Facebook sayfasını bundan sonra asla kullanmak istemiyorum. Kendime hakim olamıyorum. Aşırı derecede bağımlılık yapması ve kendi değerlerimi sağlayamamam yüzünden kapatılmasını uygun görüyorum. Gereğinin yapılması arz ve rica olunur.


Durali Bey hesabınızı biz kapatmıyoruz. Hesabı siz kapatıyorsunuz. Hesabınızı kendiniz kapatamıyorsanız internet kullanımı konusunda deneyimli bir akrabanızdan yardım alabilirsiniz.


Birilerinin acil yardımına ihtiyacım var. Eski sevgilimle ayrıldıktan sonra benim adıma olan Facebook’un e-posta adresinin şifresini değiştirdi. Şuan hiç bir şekilde giremiyorum, ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.


Eski sevgilinizin yaptığı suçtur. Konuyla ilgili suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Bunun yanında giriş sayfasında bulunan “Şifreni mi unuttun?” sayfasını kullanarak kendinize yeni şifre oluşturabilirsiniz. E-posta adresinize erişiminiz olmadığı için telefon numaranız ile hesabınıza yeni şifre oluşturabilirsiniz. Yeni şifreyle hesabınıza giriş yaptıktan sonra e-posta adresinizi değiştirmeyi unutmayın.


Size ait fotoğraflar izinsiz alınmışsa suç duyurusunda bulunmak en doğrusu. ?Bu kişi birini taklit ediyor.? seçeneğini kullanarak da çözüm bulabilirsiniz ama bunlar geçici olacaktır.


Facebook adresimi 6-7 aydır kullanmadığım için adresimin giriş bilgilerini unuttum. Bu yüzden yeni adres açtın. Eski adresimi yeni adresimden kişi adı olarak yani isim olarak arattığımda çıkıyor ve ben eski adresimi silmek istiyorum. Özel sorulardan doğrulayarak silemez miyim? Sizin tarafınızdan gönderilen bir e-posta aracılığıyla? Bunu öğrenmek istiyorum.


Zafer Bey Facebook giriş ekranında bulunan “Şifreni mi unuttun?” sayfasına giriş yapın ve kullanıcı adı veya ad ve soyadı ile devam ederek eski hesabınıza yeni şifre oluşturun. Eski hesabınıza giriş yapın ve ardından yorum yaptığınız başlıkta anlatılanlara göre eski hesabınızı kalıcı olarak silin.


Yukarıda anlatılanları uygulayarak hesabınızı siz siliyorsunuz Beset Bey. Facebook’a giriş yapın ve bu yorumu yazdığınız konunun sonundaki bağlantıya tıklayın. Sonra da silme işlemini onaylayın.


Benim sevgilim Facebook hesabımın olmasını istemiyor. Facebook’u kapattım, 14 gün içerisinde hesaba girmezsem silinecek diye bir yazı geldi. Sizce bu doğru mu?


Mürsel Bey bu nedenle hesabınızı silmenize gerek yok. Sayfanızda küfür edenleri engelleyebilirsiniz. Hatta küfürleri hedefi sizseniz şikayetçi olmanızı tavsiye ederim.


Benim başka Facebook hesabım var. Bu Facebook hesabımda işime yaramıyor. Bu hesabı silmek istiyorum. Birde bu Facebook hesabından memnun değilim.


Tuğba Hanım hesap silme işlemini biz yapmıyoruz. Yorumu yazdığınız başlıkta hesabınızı nasıl sileceğiniz anlatılıyor. Facebook hesabınıza giriş yapın ve konuda anlatılanlara göre hesabınızı kalıcı olarak silin.


Facebook hesabım ve e-posta hesabım kırıldı. Hesabımı aktif etmeye çalışırken bu sefer de kilitlendi. Hiç bir yol bulamamaktayım. Hesabımı geri almak istiyorum, yardmlarınız için şimdiden teşekkürler.


Öncelikle e-posta hesabınızın şifresini yenileyin. E-posta hesabınızı oluştururken yazdığınız güvenlik sorusunun cevabını hatırlıyorsanız sorun yok. E-posta hesabınıza yeni bir şifre oluşturun ve Facebook giriş sayfasında bulunan “Şifreni mi unuttun?” bağlantısına tıklayın. Girdiğiniz sayfadan hesabınızı bulun ve e-postanızı kullanarak Facebook hesabınızı kurtarın.


Not: Yandex, Gmail gibi servisler kayıt esnasında telefon numaranızı ister. Güvenlik sorunuzu hatırlamıyorsanız, daha önce girdiğiniz telefon numaranızla da e-posta hesabınızı kurtarabilirsiniz.


Ağabey benim ne kadar Facebook profilim varsa hepsini iptal edip sil. Ağabey ben çok zaman harcamaktan bıktım. Bana yardımcı olur musun? Saygılarımla…


Benim bir Facebook hesabım vardı, çalınmadan yarım saat önce girmiştim ve geri döndüğümde Facebook hesabıma giremedim. Şöyle çalınmış MSN ve şifremi yazıyorum ama Facebook’da öyle bir adres bulunamadı ve MSN kayıtlı değil yazıyor. Polise gitmek istedim hesabımı geri almak için, başka neler yapabilirim bilgi verir misiniz?


Merhaba Simge Hanım, facebook reklam vermek öncelikle geçmiş olsun. Suç duyurusunda bulunmanız ve yasal olarak hakkınızı aramanız çok iyi, bunu hesabı çalınan tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyoruz. Ek olarak sizi Facebook’un şifresi kırılan hesapları geri alabilmeniz için oluşturduğu sayfaya yönlendirelim. https://www.facebook.com/hacked bu bağlantıya tıklayarak hesabınızı geri almayı deneyebilirsiniz. facebookta reklam Yapmanız gerekenler ve yönlendirmeler verdiğimiz bağlantıda mevcut.


Serpil Hanım biz hesapları kapatmıyoruz. Kapatma, dondurma veya diğer konularda sorun yaşayan kullanıcılara yardımcı oluyoruz. Size konuyla ilgili tavsiyemiz; En kısa zamanda hesabınızın çalınmasıyla ilgili suç duyurusunda bulunmalısınız.


Facebook vardı ama bir arkadaşım şifremi değiştirdi ve yeni şifreyi bana vermedi. Benim adıma sayfalar açtı, nasıl silebilirim bu sayfaları? Benim adıma olur olmaz fotoğraflar paylaşıyor ve yazışmalar yapıyor. Yardımcı olun lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.


E-posta adresinizin şifresini değiştirmemişse “Şifreni mi unuttun?” sayfasından hesabınızı tanımlayabilir ve e-posta adresinize şifre yenileme bağlantısı gönderebilirsiniz. Böylelikle hesabınızı geri alabilir ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşınızın yaptığı suçtur. Konuyla ilgili suç duyurusunda bulunmanızı tavsiye ediyorum.


Benim Facebook hesabım çalındı. Bende güvenlik için hesabımı kitledim. Arkadaşım benim profilime girmeye çalıştığında bu sayfa bozuk veya kaldırılmış diyor. Geçici falan yazmıyor. Açılması mümkün mü? Yani çalan kişi girebilir mi Facebook hesabıma? Ben kilidin açılmasını istemiyorum çünkü. Yoksa fotoğraflarıma da ulaşacak. Lütfen acil cevap yazın. Çok kötü insanlar var bu devirde.


Hesabı kilitlemek dediğiniz dondurmak mı yoksa kalıcı olarak silmek mi Özge Hanım? Bir de hesabınıza giriş yapabiliyor musunuz? Bunları cevapladıktan sonra daha net cevaplar verebiliriz. Şimdi, öncelikle kullandığınız bilgisayarı güncel bir güvenlik yazılımı ile tarayın. Ardından e-posta adresinizin şifresini yenileyin. E-posta adresinizin şifresini yeniledikten sonra giriş yapabiliyorsanız Facebook şifrenizi yenileyin. Giriş yapamıyorsanız “Şifreni mi unuttun?” sayfasından hesabınızı tanımlayın ve e-posta adresinize şifre yenileme bağlantısı gönderin. Facebook şifrenizi de yeniledikten sonra hesabınız güvende olacaktır. Ek güvenlik için “Hesap Ayarları” sayfasından “Güvenlik” sayfasına tıklayın ve “Giriş Onaylarını” etkinleştirin. Giriş onaylarını etkinleştirmeden önce telefon numaranızı mutlaka kontrol edin. “Giriş Onayları” sayesinde şifreniz çalınsa bile telefonunuza gelen kod olmadan kimse hesabınıza giriş yapamaz. Umarım yardımcı olabilmişizdir.


E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir İsim *


E-posta *


Yorum Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

Yazar : admin

Facebook Hesap Silme | Facebook Hesabı Kapatma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz